Strzelnica U27

Zrób prezent sobie lub najbliższym. Kup voucher już teraz!

Treningi dynamiczne z IGIM

W każdy wtorek strzelanie dynamiczne z Ignacym IGI Eidrigeviciusem - Mistrzem Polski IPSC i PiRO

Zapraszamy na treningi pogłębiające praktyczne umiejętności w strzelectwie dynamicznym, bazującym na konkurencji IPSC, dające niezbędną wiedzę do bezpiecznego udziału w zawodach dynamicznych! Co tydzień czekają na was konkretne zadania strzeleckie.

Szkolenia strzeleckie dla kobiet

Nowa forma aktywności fizycznej. Startujemy w grudniu

Proponujemy cotygodniowe treningi strzeleckie, które poprawią twoją kondycję fizyczną, nauczą cię koncentracji i prawidłowej reakcji na stres. Strzelanie znakomicie relaksuje i poprawia humor! To sport dla wszystkich: nie trzeba być młodą i wysportowaną, z niebywałą kondycją fizyczną. Ten sport nie jest trudny, głośny, niebezpieczny!

Warsztaty taktyczne

Zapraszamy w każdą 2 i 4 sobotę miesiąca na warsztaty taktyczne z instruktorką Paulą.

Warsztaty sekcji taktycznej przeznaczone są dla osób, które posiadają pozwolenie na broń i chcą rozwijać swoje umiejętności również w strzelaniu dynamicznym.

Kurs na patent strzelecki

30-31 stycznia 2021

Patent stanowi podstawę do zdobycia licencji sportowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego uprawniającej do udziału w zawodach.

Sekcja Dynamiczna - Pistolet

Każdy piątek godz. 19.30 lub sobota godz.10.00

Jeżeli chcesz nauczyć się sprawnego i bezpiecznego posługiwania się pistoletem, zacząć przygodę ze strzelectwem dynamicznym albo umiesz już trochę strzelać, ale chcesz poprawić swoje umiejętności, to nasza sekcja jest dla Ciebie!

Kurs na Prowadzącego Strzelanie PZSS

06-07 lutego 2021

Wszystkie osoby posiadające podstawowe umiejętności strzeleckie zapraszamy na kurs zakończony egzaminem, stanowiącym podstawę do nabycia ustawowych uprawnień prowadzącego strzelanie.

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
;