Strzelnica U27

Zrób prezent sobie lub najbliższym. Kup voucher już teraz!

Kurs na patent strzelecki

30-31 maja 2020

Patent stanowi podstawę do zdobycia licencji sportowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego uprawniającej do udziału w zawodach. Licencja to dokument niezbędny do ubiegania się o pozwolenie na broń sportową. Kurs skierowany jest wyłącznie do członków klubów lub stowarzyszeń strzeleckich.

Kurs pierwszej pomocy dla strzelców

12 lipca 2020 godz. 11:00-19:00

Masz broń? Trenujesz? Na pewno starasz się regularnie trenować jej użycie. A czy ćwiczysz na wypadek kiedy coś pójdzie źle? My TAK. I mamy coś dla właśnie dla Ciebie.

Sekcja Dynamiczna - Pistolet

Jeżeli chcesz nauczyć się sprawnego i bezpiecznego posługiwania pistoletem, zacząć przygodę ze strzelectwem dynamicznym albo umiesz już trochę strzelać ale chcesz poprawić swoje umiejętności to nasza sekcja jest dla Ciebie!

Nauczymy Cię szerokiego wachlarza technik strzeleckich. Grupy szkoleniowe 4-6 osób.

Kurs na dopuszczenie do posiadania broni

Dopuszczenie do posiadania broni jest dokumentem pozwalającym na posługiwanie się bronią podmiotów gospodarczych (np.: agencje ochrony, firmy szkoleniowe, organizacje sportowe).

Szkolenie skierowane jest do osób planujących pracę z bronią obiektową (ochrona, instruktorzy itp.). Zapewniamy trening strzelecki na wszelkich rodzajach broni (pistolety, pistolety maszynowe, karabinki, strzelby gładkolufowe). Szkolenie przygotowuje do egzaminu na Policji.

Szkolenie taktyczne

26 czerwca 2020

Zajęcia prowadzi Maciek - instruktor strzelectwa, sztuk walki i ratownik. Z wykształcenia kryminolog i specjalista od techniki filmowej. Pracuje w branży bezpieczeństwa, biegły sądowy. Zajęcia przeznaczone są dla doświadczonych strzelców, jak i początkujących, a ich program modyfikowany w zależności od potrzeb i zainteresowań uczestników.

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.