Strzelnica U27

Zrób prezent sobie lub najbliższym. Kup voucher już teraz!

Kurs na Prowadzącego Strzelanie PZSS

nowy termin wkrótce

Wszystkie osoby posiadające podstawowe umiejętności strzeleckie zapraszamy na kurs zakończony egzaminem, stanowiącym podstawę do nabycia ustawowych uprawnień prowadzącego strzelanie.

Kurs na patent strzelecki

ogłoszenie terminu wkrótce

Patent stanowi podstawę do zdobycia licencji sportowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego uprawniającej do udziału w zawodach. Licencja to dokument niezbędny do ubiegania się o pozwolenie na broń sportową. Kurs skierowany jest wyłącznie do członków klubów lub stowarzyszeń strzeleckich.

Sekcja Dynamiczna - Pistolet

Jeżeli chcesz nauczyć się sprawnego i bezpiecznego posługiwania pistoletem, zacząć przygodę ze strzelectwem dynamicznym albo umiesz już trochę strzelać ale chcesz poprawić swoje umiejętności to nasza sekcja jest dla Ciebie!

Nauczymy Cię szerokiego wachlarza technik strzeleckich. Grupy szkoleniowe 4-6 osób.

Kurs sędziego strzelectwa statycznego i dynamicznego

3-4 października 2020

Klub Strzelecki U27 Ołtarzew zaprasza na kurs sędziego strzelectwa statycznego i dynamicznego klasy III w dniach 3-4.10.2020 r. Kurs został zatwierdzony przez Kolegium Sędziów PZSS oraz NROI Polska.

Kurs na dopuszczenie do posiadania broni

Dopuszczenie do posiadania broni jest dokumentem pozwalającym na posługiwanie się bronią podmiotów gospodarczych (np.: agencje ochrony, firmy szkoleniowe, organizacje sportowe).

Szkolenie skierowane jest do osób planujących pracę z bronią obiektową (ochrona, instruktorzy itp.). Zapewniamy trening strzelecki na wszelkich rodzajach broni (pistolety, pistolety maszynowe, karabinki, strzelby gładkolufowe). Szkolenie przygotowuje do egzaminu na Policji.

Szkolenie taktyczne pistolet, karabin

26 września 2020

Zajęcia prowadzi Maciek - instruktor strzelectwa, sztuk walki i ratownik. Z wykształcenia kryminolog i specjalista od techniki filmowej. Pracuje w branży bezpieczeństwa, biegły sądowy.

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.