Strzelnica U27

Zrób prezent sobie lub najbliższym. Kup voucher już teraz!
 08.02.2020 18:10

Oś dynamiczna do wynajęcia

Kolejna nowość w ofercie Strzelnicy U27! Oś dynamiczna dostępna dla osób z własną bronią i uprawnieniami "prowadzący strzelanie"
 03.02.2020 13:50

GWIAZDORSKIE STRZELANIE - dzieje się u nas!

Dajemy Wam nie tylko przygodę strzelecką, czyli świetne imprezy firmowe lub prywatne. Nasza nowoczesna strzelnica jest atrakcyjnym miejscem na plany filmowe, treningi aktorów.
 23.01.2020 13:08

Poliuretanowe Cele Reaktywne U27

Nudzi Cię strzelanie do papieru? Twoja strzelnica nie pozwalana na strzelanie do celów stalowych? A może nie lubisz dźwigać kilkudziesięciu kilogramów stali przy każdej wizycie na strzelnicy? Jeśli odpowiedziałeś „Tak” na chociaż jedno z powyższych pytań mamy dla Ciebie coś specjalnego: Poliuretanowe Cele Reaktywne!

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.