Strzelnica U27

Zrób prezent sobie lub najbliższym. Kup voucher już teraz!
 21.05.2020 15:43

Strzelectwo w czasach pandemii

Po długiej przerwie strzelnice ponownie otworzyły swoje drzwi. Wielu strzelców rzuciło się wręcz na osie, by długimi godzinami dziurawić papier. Jak zatem w tym szczególnym okresie bezpiecznie korzystać ze strzelnicy? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.
 18.05.2020 11:27

NOWE PAKIETY

Nasza recepta na nudę, oraz wyzwolenie endorfin, korzystnie wpływających na odporność organizmu ;)
 15.05.2020 17:38

TRENING STRZELECKI - 10 kroków do odzyskania formy strzeleckiej

Epidemia COVID-19 zebrała „żniwo” także wśród strzelców. Wiele nabytych wcześniej, dzięki niezliczonym godzinom treningów, umiejętności utraciło swoją jakość lub zupełnie zniknęło z arsenału zawodników. Ale czy na pewno? I jak powrócić do formy po tak długiej przerwie? Tego dowiecie się z poniższego artykułu!

Dziękujemy Klientom, którzy nam zaufali


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej” mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie strzelnicy rekreacyjnej oraz utworzenie i utrzymanie miejsc pracy przez okres 2 lata od dnia uzyskania płatności ostatecznej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.